Ourfuture Refrigeration zostało w pełni odzyskane z kwarantanny wirusa Corona

March 12, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Ourfuture Refrigeration zostało w pełni odzyskane z kwarantanny wirusa Corona

(Wyszkolony pracownik dezynfekuje bramę warsztatową)

Odkąd Coronavirus (Covid-19) stał się poważnym problemem, chiński rząd podjął się tego poważnie i od miesięcy zamknął transport krajowy, wszystkim nakazano pozostanie w domu, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa lub zarazić się nim. Do końca lutego dzienna liczba zgonów spadła z ponad 100 dziennie do mniej niż 50 osób dziennie, liczba zgonów w większości prowincji i regionów stała się 0, a liczba potwierdzonych posiadaczy koronawirusa (Covid-19) w dużej mierze zmniejszone. Jako naród z 1,4 miliardem ludzi, jak przywrócić ludzi do bezpiecznej pracy i upewnić się, że wirus nie wróci ponownie, staje się naszym najważniejszym zadaniem.

Zgodnie z wymogami rządowymi i szkoleniami, oto co robimy, aby zapobiec wirusowi:

1. Sprawdzaj, rejestruj i zgłaszaj temperaturę ciała pracowników dwa razy dziennie, jeśli czyjaś temperatura jest wyższa niż 37,7 st. C, będzie on zobowiązany do pozostania w domu w celu samodzielnej izolacji lub udania się do lekarzy.

2. Zachęcaj pracowników do przynoszenia lunchu z domu i jedzenia samemu. Izoluj stoły stołowe w fabryce.

3. Dezynfekcja i czyszczenie każdego zakątka fabryki.

4. Brak masek twarzy nie działa.

Jeśli możemy podzielić się doświadczeniem na temat wirusa, oto co wiemy:

1. Jedynym wejściem na wirusa korony są oczy, nos i usta, więc nie dotykaj twarzy, używaj masek twarzowych w miejscach publicznych.

2. Wirus może pozostać przy życiu 5 ~ 7 dni poza ciałem człowieka, więc częściej myj ręce, szczególnie po skorzystaniu z windy.

3. Wirus jest bardzo rozpowszechniony, został wykryty w Chinach przez 3 miesiące i spowodował już ponad 3000 zgonów, nie tylko dla osób starszych, ale także dla yousterów.

4. Istnieją przypadki pokazujące, że wirus ten może ukrywać się w ludzkim ciele bez gorączki lub zauważalnej wydajności przez kilka dni. Dlatego w ostatnich miesiącach kazano nam poddać się kwarantannie w domu.

5. Ufaj informacjom tylko z wiarygodnych źródeł, takich jak witryna WHO, mają one wszystko, co musisz wiedzieć o wirusie Corona (Covid-19).

Teraz, w tym w Wuhan, sytuacja jest znacznie lepiej poprawiona w Chinach ze względu na dużą presję i ścisłą kontrolę ze strony chińskiego rządu, nasza produkcja jest teraz w pełni odzyskana. Mam nadzieję, że tę sytuację wirusa można znacznie poprawić, gdy robi się cieplej, będzie dobrze kontrolowana, jeśli weźmiemy tego wirusa na poważnie.

(Pracownicy czekają w kolejce na sprawdzenie temperatury.)

(Pracownicy czekają w kolejce na sprawdzenie temperatury. )

(Brak maski na twarz nie działa)

(Połóż tablicę izolacyjną na stole w stołówce)

(Zrób wyraźny znak i instrukcje dotyczące dezynfekcji i czyszczenia)